współpraca z kancelarią - Kancelaria Ksiegowo-Podatkowa ABAKUS PLUS Agnieszka Wlazły

Kancelaria Ksiegowo-Podatkowa ABAKUS PLUS Agnieszka Wlazły

Kancelaria Ksiegowo-Podatkowa ABAKUS PLUS Agnieszka Wlazły

WSPÓŁPRACA Z KANCELARIĄ

Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe oraz równie rzetelne rozliczenia finansowo-kadrowe, starannie prowadzona dokumentacja z zachowaniem poufności danych to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Dlatego też naszą uwagę w dużej mierze skupiamy na poprawności współpracy naszej Kancelarii z Klientem, starając się w miarę możliwości usprawnić przebieg dokumentów pomiędzy nami a naszymi Klientami.

Dlatego też, po podpisaniu umowy z Kancelarią Klienci ograniczają się do dostarczenia dokumentów w uzgodnionym terminie, lub uzgadniają odbiór dokumentów przez naszego pracownika. Wówczas przekazujemy klientowi listę płac, dokumenty RMUA dla pracowników, przelewy na składki ZUS i podatek od wynagrodzenia (PIT-4).

Do 20-tego dnia każdego miesiąca księgujemy otrzymane dokumenty oraz sporządzamy odpowiednie rejestry podatkowe: Księgi Rachunkowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, rejestry sprzedaży VAT, rejestry zakupów VAT, ewidencje środków trwałych, ewidencje wyposażenia; a na ich podstawie właściwe deklaracje, które dostarczamy do urzędów skarbowych.
 

Wszelkiego rodzaju wyjaśnienia dla Urzędów Skarbowych i ZUS prowadzimy na bieżąco, natomiast wyjaśnienia dla Klientów w zakresie sytuacji finansowej przedsiębiorstwa - po rozliczeniu każdego miesiąca lub na każde życzenie klienta.

Zakres świadczonych przez nas usług, jak też warunki ich wykonywania są zawsze optymalizowane tak, aby spełnić żądania i wymagania Klientów. Podchodząc bardzo elastycznie do wymagań naszych Klientów zakres usług dostosujemy do Państwa potrzeb.


NASZYM CELEM JEST:

• Być blisko Klienta - by dobrze poznać jego przedsiębiorstwo i móc proponować praktyczne rozwiązania problemów.
• Zapewnić kompleksową obsługę doradczą - poprzez umiejętne łączenie usługi księgowej z doradztwem finansowym oraz analizą ekonomiczno - finansową.
• Dostarczać informacje o kondycji finansowej przedsiębiorstwa - i w ten sposób spełniać potrzeby przedsiębiorców oczekujących zwiększonej kontroli finansów swojej firmy.
 

NASZA MISJA TO BUDOWANIE SUKCESU NASZYCH KLIENTÓW!!!

Uważamy, że sukces ten jest możliwy dzięki właściwej informacji dostarczonej w odpowiednim czasie. Dlatego też w działaniach kierujemy się zasadą:
"Nic nie jest warte więcej niż informacja wyprzedzająca fakty."
 

www.abakusplus.com.pl © 2010  Odwiedzin: 216497

projektowanie stron www